ipard srbija ipard srbija

ipard ipard
     

 

 

Kancelarija Beograd

Ul: Zmaj Jovina 4/3
Grad: 11000 Beograd
Država: Srbija
od 08 - 16 sati 
tel/fax: +381 65 43 33 494
E-mail: office.bg@simcert.co.rs

 

 

Kancelarija Novi Sad

Ul: Miroslava Antića 5
Grad: 21000 Novi Sad
Država: Srbija
od 08 - 16 sati 
tel/fax: +381 21 300 62 14
E-mail: office.ns@simcert.co.rs

 

 

Kancelarija Kruševac

Ul: Svetog Save 4
Grad: 37000 Kruševac
Država: Srbija
od 08 - 16 sati 
tel/fax: +381 37 403 118
E-mail: office.ks@simcert.co.rs


KONTAKT - KONSULTANTI IPARD PROGRAMA
 
Kancelarija Beograd
       
         

Boris Rašović
od 08 - 16 sati
+381 65 43 33 494
E-mail: boris@simcert.co.rs

Vladan Nikolić
od 08 - 16 sati
+381 63 685 220
E-mail:vladan@simcert.co.rs

 

Kancelarija Novi Sad
       
       

Dragan Vranješ
od 08 - 16 sati
+381 21 300 62 14
+381 63 490 700
E-mail:office.ns@simcert.co.rs

Merima Vranješ
od 08 - 16 sati
+381 21 300 62 14
+381 63 490 700
E-mail:office.ns@simcert.co.rs

 

 
 
Kancelarija Kruševac
       
       

Ana Perić
od 08 - 16 sati
+381 37 403 118
+381 60 077 00 33
E-mail:ana@simcert.co.rs

 

Gordana Jovanović
od 08 - 16 sati
+381 37 403 118
+381 62 29 33 20
E-mail:gordana@simcert.co.rs

 

Biljana Mirčetić
od 08 - 16 sati
+381 37 3102 118
+381 64 81 11 899
E-mail:biljana@simcert.co.rs

Marija Janković
od 08 - 16 sati
+381 37 3102 118
+381 65 505 24 63
E-mail:marija@simcert.co.rs

 
 
 

Adresa za slanje pošte

SIM CERT d.o.o.
Ul: Ruđera Boškovića 19-a
Grad: 37000 Kruševac
Država: Srbija
 
 

 

     
INTERNI LINKOVI
 
 
›› Početna

›› IPARD II

›› Naša podrška klijentima

›› IPARD Mera 1

›› IPARD Mera 3

›› IPARD Mera 7

›› Kontakt
 

 

DOKUMENTA
 
 
›› IPARD program RS - SRB

›› IPARD program RS - SRB - EN

›› Pravilnik o određivanju područja

›› Naselja u planinskim oblastima

›› IPARD Pravilnik 2017 - Mera 1

›› IPARD Pravilnik 2017 - Mera 3
REFERENTNA LISTA
 
 
›› Referentna lista - SIM CERT d.o.o.

     
SIM CERT D.O.O.
SIM CERT D.O.O.
Adresa: Ruđera Boškovića 19-a, Kruševac
Telefon: +381 37 403 118
E-pošta: office@simcert.co.rs
IPARD IPARD IPARD